Акція "Писанка для воїна"

Велика Пасха - свято всіх православних. З давних давен у цей святковий день люди бажали всім добра здоров'я, миру, процвітання. Молилися, щоб кожен день будинок наповнювався затишком, теплом, щастям, благополуччям.

І саме напередодні таких благосоловенних днів, учні школи вирішили зробити добру справу - привітати наших воїнів-односельців зі святою Пасхою і пригостити їх власно випеченими пасками та подарувати сувеніри писанок.

В акції "Писанка для воїна" взяли участь учні 8 класу (класний керівник Пукас Л.С.) - завдання яких було виготовити великодні паски та учні 5-6 класів (класний керівник Гладкевич А.В. та Слободянік В.Б.) . Задача молодших учнів - виготовити сувеніри писанки.

Акція розрахована була на 10 днів. учні підготовлювали необхідні продукти та матеріали для роботи, розробляли моделі писанок в незвичній техніці - квілінг.

8 квітня учні 8 класу Кулачинський Максим та Зарицький Денис взялися за відповідальну роботу - випікання пасок! Це не перші кондитерські вироби двох друзів, але хвилювання було, бо це не просо страва, це - паска! Але, якщо гарну справу починаєш з чистм серцем та гарними думками, то все вдається. Отже, паски вийшли на славу!

/Files/images/DSC06144.JPG

Даруйте один одному увагу і турботу, любов і вірність. Зі святом святої Пасхи!

/Files/images/DSC06195.JPG

/Files/images/DSC06155.JPG

А учні 5 і 6 класів із задоволенням освоювали нову техніку - квілінг. різнобарвні квіти радували око і цікава робоа не змогла не зацікавити учнів з інших класів. Тож робота закіпіла!. Одні діти робили квіти, інши - витинанки для підставки, а хтось допомагав клеїти на основу. Результат вийшов чудовий: писанки стали справжніми витворами мистецтва!

/Files/images/DSC06137.JPG

/Files/images/DSC06179.JPG

/Files/images/DSC06192.JPG

І 9 квітня після уроків частина учнів 8 і 5 класів пішли вітати наших воїнів. Привітали від чистого серця Михайлишина Леоніда Михайловича, Козлова Івана Олександровича та Басалигу Сергія Сергійовича. Нажаль, не всі воїни в цей день були вдома, однак до свята всі подарунки їм будуть по можливості вручені.

(На фото: Михайлишин Л.М., Козлов І.О., Басалига С.С.)

/Files/images/DSC06196.JPG/Files/images/DSC06201.JPG

/Files/images/DSC06205.JPG

10 квітня учасники акціївідвідали родину воїна Кузьміна Сергія Сергійовича, якого на даний момент немає на території села, а саме його матір - Сербінович Катерину Іванівну. Зі сльозами на очах мати воїна дякувала учням за вітання. (На фото Сербінович К.І.)

/Files/images/IMG_20150410_120914_2CS.jpg

Також в цей день великодні подарунки були вручені нашим воїнам-односельцям, які вже демобілізувалися , а саме: Зарицькому Миколі Вікторовичу, Панченку Олександру Олександровичу та Лясоті Сергію Валерійовичу. Приємно, що саме своїм маленькім дітям наші воїни передали писанки-обереги як символи миру та злагоди. (на фото: Зарицький М.В., Панченко О.О, Лясота С.В.).

/Files/images/IMG_20150410_192237.jpg/Files/images/IMG_20150410_192257.jpg

16 квітня група учнів відвідала учасника АТО Вайсмана Руслана Миколайовича, який тільки повернувся з бойових дій. Руслан Миколайович показав дітям бронежилет, маскхалат "Кікімору" та інше спорядження воїна, розповів про жахливі події війни.

На фото Вайсман Р.М. з групою учнів.

/Files/images/IMG_20150417_103144.jpg

ДЯКУЄМО ВАМ, НАШІ ГЕРОЇ-ЗЕМЛЯКИ! БАЖАЄМО ВАМ І ВАШИМ РОДИНАМ ДОБРОБУТУ, ТЕРПІННЯ ТА ЩАСТЯ!

Кiлькiсть переглядiв: 274

Коментарi