Тиждень патріотичного виховання в Кумарівській ЗОШ І - ІІІ ступенівЗ метою формування і розвитку мотивації, спрямованої на підготовку до захисту держави і служби у Збройних Силах України, виховання української молоді в дусі військових традицій Українського народу, формування патріотично зрілої особистості, розширення і поглиблення національно-громадянських і військово-патріотичних уявлень і знань в нашій школі з 12 по 16 жовтня проходив тиждень національно-патріотичного виховання «В єдності наша сила!»

Розпочався цикл заходів тематичною лінійкою «Україна в моєму серці», на якій особлива увага була приділена подіям, що відбулися 25 років тому у Києві на площі Жовтневої революції (нині – Майдан Незалежності) і отримали назву Революція на граніті. Особливістю Революції на граніті було те, що її рушійною силою були не політики, а студентська молодь. Це стало переломним моментом в утвердженні незалежності України, а молоде покоління вже на початку 90-х років засвідчило своє бажання і відстояло право жити у вільній демократичній державі. Для сучасних дітей приклад майже їх ровесників стає поштовхом до формування активної лідерської позиції, уміння відстоювати свої інтереси, бажання бути непідкореними і принциповими.
В рамках тижня патріотичного виховання проведено тематичну виховну годину "Мужність і відвага крізь покоління", круглий стіл органів учнівського самоврядування «В єдності наша сила», виховні години в класах «Революція на граніті – започаткування традиції проведення демократичних акцій протесту», акцію "Напиши листа захиснику України", учня мали змогу переглянути ряд документальних фільмів про героїзм українських воїнів.

/Files/images/DSC07353.JPG

13 жовтня школярі середніх класів провели козацькі забави, присвячені Дню захисника України та Дня Українського козацтва. Діти прийняли участь в конкурсі козацької пісні, веселих козацьких розвагах./Files/images/DSC07510.JPG

16 жовтня відбулося свято "Козацькому роду нема переводу" для учнів 1-4 класів, на яке були запрошені батьки. діти із задоволенням співали українські козацькі пісні, читали вірши про захисникив України, мали змогу позмагатися в традиційних козацьких розвагах.

/Files/images/DSC07449.JPG

Народна мудрість стверджує, що земля може нагодувати людину своїм хлібом, напоїти водою зі своїх джерел, але захистити сама себе не може. Тому це святий обов'язок тих, хто на ній живе, користується всіма її благами і дарами.
Виховуючи патріотів, ми піклуємося про майбутнє України. Відстоюючи ідеали демократії, ми вчимо наших дітей бути вільними. Організовуючи змістовне дозвілля, ми оберігаємо їх від негативних впливів. Все це допомагає нам сформувати цілісну особистість з чіткими поглядами, активною життєвою позицією, бажанням позитивно мислити і досягати своєї мети. Саме такі люди потрібні молодій державі, щоб розвиватися, відстоювати своє право на благополуччя та стабільність.

Інформація

про відзначення у 2015 році Дня захисника України

по Кумарівській ЗОШ І – ІІІ ступенів

№ п/п

Захід

Дата

Відповідальний

1

Загальношкільна лінійка «Україна в моєму серці»

12.10.2015

ЗДВР Кулачинська Т.В.

2

Тематична виховна година «Революція на граніті – започаткування традиції проведення демократичних акцій протесту»»

13.10.2015

Класоводи, класні керівники

3

Козацькі забави (спортивне свято для учнів 5-7 класів)

15.10.2015

Вчитель фізкультури В.Б.Слободянік,

Н. Ю. Павловська

4

Акція «Напиши листа захиснику України»

12-16.10.2015

К.М.Бончковська

5

Перегляд художніх і документальних фільмів про героїзм українських воїнів «Аеропорт», «Холодний Яр»

12-16.10.2015

ЗДВР Кулачинська Т.В.

6

Свято «Козацькому роду нема переводу» (1-4 класи)

16.10.2015

Н.Ф.Міньковська

класоводи 1-4 класів

Кiлькiсть переглядiв: 274

Коментарi